Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi Boleyn Kızı?

Hangi Boleyn Kızı?
Anne Boleyn
Hangi Boleyn Kızı? Vote_lcap78%Hangi Boleyn Kızı? Vote_rcap
 78% [ 7 ]
Mary Boleyn
Hangi Boleyn Kızı? Vote_lcap22%Hangi Boleyn Kızı? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Toplam Oylar : 9

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:18 am

Bu benim kişisel ilgimdir arkadaşlar. Tudor hanedanını yakından inceliyorum. Siz hangi Boleyn kızını seviyorsunuz? Lütfen nedenini de yazınız...
Belial Destantia

Yok

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:19 am

Anne Boleyn. Benim hayatta hiçbir idolüm yoktu, taa ki Anne ile karşılaşana kadar. Tahta çıkmak konusunda yaşadığı eşsiz kararlılık beni adeta büyüledi. Yaşadığı şey haksızlıktı, birçok tarihçi bukonuda kendisinin masum olduğuna inanıyor.

-6 yıl kendi bekaretini koruyarak kralın metresi,sevgilisi,en yakın arkadaşı olan kadının, hırsları için kendine hakim olabilen bir kadının,
-kendi hakkıyla Pembroke Markizi olan bu kadının,
-ailesi için birçok fedakarlık yapan ve ailesine birçok ünvan dağıtan bu kadının,
-Kararlılığından asla vazgeçmeyen bu zeki kadının...

Abisiyle ensest ilişki içerisinde olabilecek kadar bayağı ve kralın adamlarıyla yatabilecek kadar aptal olduğuna inanmak mümkün değil..

Bence doğru olan tek şey ise, bir başka nedimeye, Jane Seymour'a aşık olan kralın(henry the eight-sekizince henry), Anne Boleyn'i ortadan kaldırmak için bu şekilde rezilce bahaneleri öne sürmesiydi.

edit: mesajımı tekrar okudum da, Henry'i elime geçirsem parçalayacakmışım arkadaş Smile
Misafir
Misafir

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 9:56 am

Evet ben de büyük nefret içerisindeyim Henry'e karşı. Ve ben de tahta çıkana kadar bu kadar zeki ve temkinli davranan birinin bu kadar büyük bir aptallık yapacağını düşünmüyorum. Anne Boleyn benim tercihimdir ve nedenleri konusunda sevgili Lyla'ya katılıyorum. Ayrıca Mary'den de nefret ederim çok uyuz görünür kendileri bana Very Happy
Belial Destantia

Yok

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 9:29 pm

Smile Ablamla biz de tartıştık kitabı okuduktan sonra. O Mary dedi, ben Anne. En sonunda, eğer İngiltere Kraliçesi olacaksam başımın kesilmesini göze alabilirim demiştim de, ablam şaşırmıştı.. Bunun hırsla ilgisi yok, ideallerle ilgili, iç dengenle ve ulaşıp ulaşmamanla velhasıl bayılıyorum kadına Smile
Misafir
Misafir

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 9:37 pm

Mary daha çok hakkediyordu bence ve çok iyi bir kızdı. Kraliçe olmak onun hakkıydı bence. Ben daha çok seviyorum onu.
Belial Destantia

Yok

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 10:01 pm

Duygusal olduğu için yönetici olmakta zorlanırdı Smile
Misafir
Misafir

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 10:03 pm

Evet ama aşıktı. Ben daha duygusal açıdan bakıyorum. Smile
Belial Destantia

Yok

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 11:12 pm

Smile Aşk nasılsa biterdi. Ama "yönetim" devam etmek zorunda..
Misafir
Misafir

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 6:20 am

Başlarda Mary çok masum geldiği için favorimdi ama sonradan An çok gözü kara ve cesur olduğundan An i tutmaya başladım Very Happy
Misafir
Misafir

Hangi Boleyn Kızı? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Boleyn Kızı?   Hangi Boleyn Kızı? Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 6:02 am

Ben sadece ilkini okudum ama abla, anne sanırım, daha mantıklıydı. Yani ne bileyim, kendine güveniyordu, öne çıkmayı biliyordu, sonu kötü oldu yahu.

Hangi Boleyn Kızı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Hangi Anime???
» Hangi Filmler İzlenmeli?
» En Son Hangi Kitabı Okudunuz?
» Hangi Kitaplar Okunmalı?
» Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?