Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?

Harry Potter ve Felsefe Taşı
Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_lcap29%Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Harry Potter ve Sırlar Odası
Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_lcap14%Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Harry Potter ve Azkaban Tutsağı
Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_lcap14%Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Harry Potter ve Ateş Kadehi
Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_lcap0%Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_lcap29%Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Harry Potter ve Melez Prens
 14% [ 1 ]
Toplam Oylar : 7

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Empty
MesajKonu: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:15 am

Hangi Harry Potter filmi en iyisi?

Kime oy verdiğinizi ve nedenini yazmayı unutmayınız... Smile
Belial Destantia

Yok

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:16 am

Bence Harry Potter ve Azkaban Tutsağı... Film çok daha kaliteli ve özgündü diğerlerinden, çok beğenmiştim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 2:42 pm

Felsefe Taşı- Seriyle tanışmamızı sağlayan ilk filmdir. İlktir, tadı başkadır Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 5:05 pm

Bana göre hepsi güzel ama ben 1. sınıf Harry'yi daha çok seviyordum. Büyüdükçe gözüme çok kazma gözükmeye başladı. XD XD Ama melez prens 'de güzel yaw. Bir çok kişi orada ortaya çıkıyor. Dumbledor şoku da var tabiii. XD Sonuncusu diyorum. Tamam ne kararsızım yaa XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 1:25 pm

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı - Hepsi güzel ama bu biraz daha hoşuma gitti gibi Smile)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 5:15 pm

En son yeni bir tane çıkacak yakın da bence o en güzeli olacak ^^ Onu bekliyorum.
Belial Destantia

Yok

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 11:10 pm

Sonuncu süperdi hp7 part 1!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 11:26 pm

Sırlar Odası'nın yeri bende çok başka, ayrıca son film kötü ötesiydi bence. *-*
Belial Destantia

Yok

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:05 am

Ben de sırlar odasını ne kitap olarak ne de film olarak sevemedim Very Happy bana çok soğuk geliyor..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 2:00 am

Soğuk olduğu için de beni çekiyor herhalde. Basilisk sevdalısı biri olarak, ilk tav olduğum filmdi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:27 am

Very Happy ilk filmi bence en güzeliydi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?   Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli? Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:29 am

İlk filmide oldukça güzeldi.
Fakat beni en çok etkileyen "Zümrüdüanka Yoldaşlığı" olmuştu.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi Filmler İzlenmeli?
» Hangi Boleyn Kızı?
» En Son Hangi Kitabı Okudunuz?
» Hangi Kitaplar Okunmalı?
» Bu Hangi Anime???