Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Empty
MesajKonu: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:58 pm

En son hangi kitabı okuduğumuzu yazalım ve yanına yorumumuzu düşelim lütfen.

Chris Cleave'in Küçük Arı'sını okudum ve hoşuma gitti, fena bir kitap değildi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 10:48 pm

Anne Rice - Vittorio'yu okudum. Okunmalı diyebilirim; başı sıkıcı olsada kitabı beğeneceksiniz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 7:25 pm

Bir Varmış Bir Yokmuş kitabını okudum. Gerçekten ilginç bir kitaptı. İlk başta sıkıcı gelse de sonradan insanı bağlayan bir kitap... Bir varmış bir yokmuş adını gerçekten benimsetmiş kitapta... =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:59 am

Stephen King - Blaze
Çok sade ve etkileyiciydi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 5:23 pm

Dijital kale - Hala okuma aşamasın da ama güzel gidiyor ben beğendim. Bitirdiğim de de yorumumu yazarım. XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 6:22 am

Aşkın Sonsuz Yolculuğu kitabını okudum Smile harikaydı Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 6:00 am

Seçilmiş * Gece Evi 3 Very Happy
Daha 3 bitti yahu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 6:21 am

T. Crystal Prévela demiş ki:
Seçilmiş * Gece Evi 3 Very Happy
Daha 3 bitti yahu.

1 ayda hepsini bitirdim ben. Yanmış'ta b.ku çıktı açıkçası Gece Evi'nin.

Rachel Caine - Ahmaklar Şöleni
İki gün önce başlamıştım, yarın da Karmaşanın Efendisi'ni alacağım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 7:40 am

Ölümsüz ve Bekar bitti. Vampir'i konu alan cidden komedi bir kitaptı. Bayabi eğlendim. XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:28 am

Evrenden torpilim var adlı kitabı okudum.Normalde asla okumayacağım bir kitap ama kitabı çevirip arka kapağını okumam fikrimi değiştirdi.
Belial Destantia

Yok

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 2:02 am

Bugün Kürk Mantolu Madonna'yı bitirdim. Aslında kitaba çok önce başlamıştım ama kitabın başlangıcı bana pek hitap etmemişti. Daha sonra -vazgeçmeyip- devamını okudum ve hala hikaye bana hitap etmese de, insanın birçok fikri edinebileceği farklı bir kitap olduğunu düşünüyorum. İyi ki okumuşum. Eğer siz de başlayıp sıkılırsanız merak etmeyin, sonlara doğru "anlayıp hakvereceğiniz" çok şey olacak.

Alıntı:
"Bende neyin eksik olduğunu buldum Raif. Meğer ben inanmıyormuşum. İnsanlar benden inanmak kabiliyetini uzun zaman önce almışlar. Ama sana inanıyorum. Seni seviyorum Raif. Çılgın gibi değil, akıllı bir insan gibi. Çünkü sana inanıyorum." Maria Puder.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudunuz?   En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 11:47 pm

Yazlıkta seneler önce unuttuğumuz Elle dergisinin kadın erkek ilişkilerine tavsiye amacıyla yayınladığı saçma bir kitabı okudum, 90 sayfa falandı zaten alsfdıhlsnfdalm

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Hangi Anime???
» Hangi Kitaplar Okunmalı?
» Hangi Filmler İzlenmeli?
» Hangi Boleyn Kızı?
» Hangi Harry Potter Filmi En Güzeli?