Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kimi Ni Todoke ♥

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kimi Ni Todoke ♥ Empty
MesajKonu: Kimi Ni Todoke ♥   Kimi Ni Todoke ♥ Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:32 am

Kimi Ni Todoke ♥ Lebisse2671319843
Konusu;
Liseli bir kız olan Sawako tip olarak ve konuşma tarzı, hatta ismi bile Sadako'ya
benzediğinden herkes ondan korkmakta ve ona yaklaşmamaktadır. Diğer insanlara
lanetlediği bile söylenmektedir. Oysa Sawako'nun böyle bir durumu yoktur. Gayet
normal bir kızdır. Ama bir kişi dışında herkes ona Sadako diye hitap ediyordur.
Oda Kazehaya'dır. Kazehaya herkesle iyi anlaşabilen ve rahat tavrıyla herkesin
gözdesi bir çocuktur. Sawako'da ona hayrandır. Ama pek fazla konuşkan bir kız
olmadığından ve herkesi korkuttuğunu düşündüğünden kimseyle konuşmamaktadır.
Hatta hiç kimse onunla yan yana oturmak bile istemez. Fakat bu Kazehaya sayesinde
git gide değişmeye başlar. Bakalım Kazehaya Sawako'ya ne gibi yardımlar yapacak...
Yoksa Kazehaya Sawako'dan hoşlanmaya mı başlıyor ??? Embarassed
Kimi Ni Todoke ♥ Balksz1qh
Kendi Düşüncelerim;
Bir animenin bu kadar güzel olduğunu söyleyebilirim her halde... Gerçek duyguları gerçek
sözleri gerçek aşkı görebildiğim bir animeydi. Hele sözleri beni en fazla etkileyen ve
kendisine bağlayan yeri oldu. Sawako normalde çok korkulan (saçı ve yüzü dolayısıyla) ve
bir o kadar saf bir kız duygularını yeni yeni keşfedişi ve Kazehaya tabiki de... Kazehaya'nın
aşık oluşu ve ona söyleyemeyişi, Sawako'nun yeni ve ilk duygularını onda yaşadığı bir
animeydi. İlk bölümde Kazehaya'nın sözüne bittim zaten...
Kimi Ni Todoke ♥ Kazehayathinkingofsawak
O gün o sırada hissettiğim o duygu gitgide büyüyerek şimdiki hislerime bürünen o duygu...
Merak ediyorum da 'Bir gün sana ulaşabilir mi?'

Ahhh ahhh nerede böyle düşünecek erkek... Ayrıca böyle sevipte herşeyden kıskanan bir erkek.
Spoiler geliyor dikkattt !
Spoiler:
Offf off işte yaa. Böyle bir sevgilim olsa tutarım daha da bırakmam sülük gibi... Very Happy Şaka bir
yana gerçekten de çok saf ve tatlı duygular anlatılmış. Hele Kazehaya'nın Sawako deyişi ilk
kez nasılda yüzü kızarmıştı. Her ne kadar Okul, Romantik, Komedi, Dram konularını ele alsa
da (Genelde böyle Animelere sıkıcı diyorlar.) bana göre kendini sıkmayan yapısı ile 4/4 lük
bir anime idi. İnsan ister istemez düşünüyor. Bir insanı sevdin mi gerçekten onu çok mu
düşünüyorsun acaba... ^^

Animeyi izlemeyi düşünen arkadaşlar veya izleyen arkadaşlar yorum yapabilir. ^^
Bölümler:
1. Prologue ~ Başlangıç
2. Seat Change ~ Sıra Değişimi
3. After School ~ Okul Sonrası
4. Rumors ~ Dedikodular
5. Determination ~ Karar
6. Friends ~ Arkadaşlar
7. Saturday Evening ~ Cumartesi Akşamı
8. Free Practice ~ Serbest Çalışma
9. New Friend ~ Yeni Arkadaş
10. Collaboration ~ İşbirliği
11. Special? ~ Özel?
12. Romantic Feelings ~ Romantik Duygular
13. Love ~ Aşk
14. Kurumi
15. Rival ~ Rakip
16. Night Story ~ Gece Hikâyesi
17. Holiday ~ Tatil
18. Chizuru`s Love ~ Chizuru'nun Aşkı
19. Dream ~ Rüya
20. Present ~ Hediye
21. First Snow ~ İlk Kar
22. Christmas ~ Noel
23. The Two ~ İki
24. Birthday ~ Doğum Günü
25. New Year ~ Yeni Yıl
Misafir
Misafir

Kimi Ni Todoke ♥ Empty
MesajKonu: Geri: Kimi Ni Todoke ♥   Kimi Ni Todoke ♥ Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:21 am

İzlemeyeceğim ama adını duyduğum animelerden bir tanesi bu arada emeğine sağlık tanıtım güzel olmuş.
Misafir
Misafir

Kimi Ni Todoke ♥ Empty
MesajKonu: Geri: Kimi Ni Todoke ♥   Kimi Ni Todoke ♥ Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 3:41 am

Aynı şekilde içinde aksiyon olmayan animelerden sıkılmam uzun sürmüyor. Yinede güzel tanıtım olmuş emeğine sağlık.
Misafir
Misafir

Kimi Ni Todoke ♥ Empty
MesajKonu: Geri: Kimi Ni Todoke ♥   Kimi Ni Todoke ♥ Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 1:56 am

Thanks o zaman ben başka animeleri tanıtim XD Sizin içinde yeni izleme olanağı olur XD

Kimi Ni Todoke ♥
1 sayfadaki 1 sayfası