Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şu aralar Ne Okuyorsunuz?

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

Şu aralar Ne Okuyorsunuz? Empty
MesajKonu: Şu aralar Ne Okuyorsunuz?   Şu aralar Ne Okuyorsunuz? Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 6:43 am

Her kitap bitmek zorunda değil ya, tavsiye eder misiniz, yoksa etmez misiniz?

Ben şu aralar Dante'nin İlahi Komedyası'nın önsözündeyim. Site işleri yüzünden yoğunlaşamasam da şöyle bir göz gezdirdim, illa ki okunmalı diyorum Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şu aralar Ne Okuyorsunuz?   Şu aralar Ne Okuyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:07 pm

Tolkien'in "Hurin'in Çocukları" adlı kitabını okuyorum. Weis hayranlığımdan dolayı milyonlarca aynı konulu kitap okuduğum için pek ilgi çekici gelmedi ama yine de güzel. Sonuçta Tolkien Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şu aralar Ne Okuyorsunuz?   Şu aralar Ne Okuyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 7:42 am

Ölümsüz ve İşsiz 2. serisi... XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şu aralar Ne Okuyorsunuz?   Şu aralar Ne Okuyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 5:22 am

Elfler ve Kahramanlar - Mitoloji Serisi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şu aralar Ne Okuyorsunuz?   Şu aralar Ne Okuyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 12:18 am

Pasaklı Tanrıça

Şu aralar Ne Okuyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası