Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hogwarts Sözlük

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

Hogwarts Sözlük Empty
MesajKonu: Hogwarts Sözlük   Hogwarts Sözlük Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 3:25 am

Evet arkadaşlar forumumuzdaki ardı arkası kesilmez yeniliklerden yeni bir tanesini size tanıtmaktan onur duyuyorum. Karşınızda Hogwarts Sözlük!

Peki nedir bu Hogwarts Sözlük?
Adından da anlaşılacağı gibi sözlüktür. Hem bilgilendirme hem eğlence amaçlı açılmış bir bölümdür.

Ee ne yapacağız bu sözlükle?
Hem kendiniz konu açabilir hem de diğer konulara yorum yapabilirsiniz.

Size bir örnek vereyim.
Ben Esrar Dairesi adında bir konu açtım ve "Uuu çok gizemli," yazdım diyelim. Ve diğer üyelerden yorumlar geliyor.

1. Harry Potter 5'te Dumbledore'un Ordusu'nun Ölümyiyenlerden kaçarken keşfettiği garip Bakanlık dairesi.

2. Beyin bedava! (bkz: içi beyin dolu olan su tankı)

3. Dean Reynolds orada pis işler çeviriyor.

Bu sayede Esrar Dairesi hakkında hiçbir şey bilmeyen üye bilgi ediniyor, üyeler eğleniyor ve Dean'den şüphelenmeye başlıyorlar. Umarım beğenirsiniz. İyi eğlenceler!

Not: Daha önce açılmış başlıkları açmamaya dikkat ediniz.

Not 2: İlk mesaj her zaman tanım içermelidir.

Not 3: Başlıklarla alakasız yorumlarınız silinebilir ya da değiştirilebilir.

Hogwarts Sözlük
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» '91 Hogwarts Yıllığı!
» Hogwarts Seçme ve Yerleştirme Sınavı (HSYS)
» Hogwarts'a Yolculuk!
» Hogwarts Mektupları Yağmuru!
» Salvio Hexia - Hogwarts Rpg